درب cnc

درب cnc

امروز میخواهیم بدونیم درب cnc چیست؟

چرا امروزه آنقدر لازمه؟

و میخوایم با انواع ان اشنا بشیم.

پس با تهران حفاظ همراه باشید.

امروزه سرعت و کیفیت، اولویت های فرایند تولید هستند. به همین دلیل اکثر تولیدکنندگان از ماشین ها و ابزارآلات روز در کنار نیروی سریع و کارآمد بهره می گیرند. دستگاه CNC از جمله تکنولوژی هایی می باشد که نقش بسزایی در صنعت تولید دارد. نقوش درب سی ان سی نیز توسط این دستگاه ایجاد می گردد.

اما شاید برایتان سوال باشد که دستگاه CNC چیست و طرح های حاصل از آن به چه صورت ایجاد می گردند ؟ انوع مدل درب cnc دارای چه ویژگی هایی هستند؟ آیا در سی ان سی از لحاظ کیفیت با سایر درب ها متفاوت است ؟

CNC چیست  ؟

CNC مخفف Computer numerical control و به معنای کنترل عددی می باشد. ماشین CNC در سال 1940 اختراع گردید، در آن دوران این دستگاه توسط کامپیوترهای آنالوگ کنترل می شد.

امروزه عملکرد ماشین سی ان سی تماماً الکترونیکی بوده و با بهره گیری از روترها و دستورات کامپیوتری کار می کند. دستگاه سی ان سی به صورت سه محور و در نقاط X, Y, Z حرکت می نماید و طرح CNC را به صورت خطوط صاف، منحنی ، دایره و … در فضای سه بعدی ترسیم می نماید. این وسیله سرعت و دقت بالایی دارد و برای تولیدات انبوه مورد استفاده قرار می گیرد

درب cnc از یک کلاف فلزی که عمدتا از پروفیل 40 در 80 2 میل است. ساخته شده و داخل ان از ورق cnc یا برش لیزری استفاده میشود که در ابعاد مختلف قابل تولید میباشد.

طراحی ورق cnc با کامپیوتر انجام شده و همان طرح به دستگاه لیزر یا cnc داده میشود و دستگاه با استفاده از اکسیژن و گاز ورق را با هر طرحی برش میزند.

در ساخت درب های cnc میتوان از هر نوع ورق با هرضخامتی (2،3،4،5 میل)استفاده کرد

و اما در ادامه میخواهیم با انواع درب cnc همراه باشید پس با تهران حفاظ همراه باشید.

انواع مدل درب CNC

09122714868

امروزه با بهره گیری از ماشین های مختلف و کارآمد، دربهای cnc از تنوع بالایی در طرح و جنس برخوردار هستند. همین موضوع باعث شده هیچگونه محدودیتی برای استفاده از طرح های سی ان سی برای درب های داخلی، سرویس بهداشتی،  پارکینگ درب نفر رو و … وجود نداشته باشد. انواع درب های سی ان سی به شرح زیر می باشد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.8]
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× برای دریافت لیست قیمت شماره خود را وارد کنید